Kombi Bakım | Kombi Servisi - Atik Kombi
  • Halkalı Merkez Mah 2, Yayla Sk. No:13/A D:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul
  • 0212 495 36 26

Kombi Bakım

service

 

Her yıl kış ayların da en sadık dostlarımızdan olan kombilere kombi servisi çağırarak gereken özeni yine aynı şekilde kış dönemine girmeden göstermemiz gerekmektedir. Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Kombiler içerisin de basınç bulunduran ve basınç sistemi ile birlikte ısınan suyu devir daim ettirerek çalıştıran ve kurulduğu ortamı ısıtan araçlar olduğundan dolayı bu sistem uzmanlık gerektiren ve kombi servisi elemanları tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum.

Genel olarak kombi parçaları belli başlı olsa da içerikleri ve birbirine olan bağlantıları karmaşık yapıdadır. Gerekli görülmedikçe kombi kapağı açılmamalı ve kullanıcı alanı dışındaki bölgelere yetkili dışında kimse dokunmamalıdır. Kombiler genel de balkon bölgelerin de kurulmalı ve kapaklı dolaplar ile korunaklı hale gelmelidir. Çünkü dışarıdan olası bir ıslanmaya, yağmura veya rüzgara karşı içerisin de bulunan parçalar , ana kartlar veya diğer parçalar zarar görebilmektedir.

Kombi servisi hizmetlerin de genel de Türkiye de en aktif bölge İstanbul olmakla beraber pek çok şehir de bu işi profesyonel olarak yapan firmalar bulmak mümkündür. Firmalar, kendi alanların da hizmetler sağlamanın yanı sıra, petek temizliğine de destek vermekte ve müşterilerine ekstra hizmet sağlamaktadır.

 

Kombi servisi fiyat politikası

Kombi servisi ücretleri her yıl ortak belirlenen kararlar doğrultusun da oluşturulmakta ve bunu mühendisler odası belirlemektedir. Bu fiyatların dışında sizlerden ekstra fiyat talep etmeleri mümkün olmamakla birlikte, kombi içerisin de değişmesi gereken parçanın da yine aynı şekilde sizlere faturasını göstererek gerekli ücreti talep etmeleri gerekmektedir. Aksi halde sizlerden resmi olmayan ve servis ücreti dışında farklı ücret talep etmeleri kombi servisi yetkilileri tarafından kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman hemen gerekli firmanın yetkili çağrı merkezi ile görüşme sağlayarak durumu kendilerine aktarınız.

Kombi servisi hizmetleri her yıl birbirinden farklı fiyatlandırma göstermekle birlikte bu yılın başlangıcından itibaren bütçenize ugun servis ücreti planlanmıştır. Dönem dönem fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Sizlere hazırladığımız yazıyı hangi zaman da okuyacağınızı bilemediğimizden dolayı, güncel fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçiniz.